Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojakansi, universN, 450x250mm, 3x 12 moduulia, aukkoetäisyys 125mm
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 260 |
| Korkeus (mm) | 460 |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Materiaali | muovi |
| Pikalukitus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.54 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 456 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 262 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.56 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 60 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 780 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.7933 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
