Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojakansi, universN, 600x250mm, 4x 12 moduulia, aukkoetäisyys 125mm
| Paino (netto) | 0.513 |
| ETIM-luokka | EC000775 Peitelevy keskuksiin |
| Korkeus | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 56 mm |
| Rivien lukumäärä | 4 |
| Pikalukitus | kyllä |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.806 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.806 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 40 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.26 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.438 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
