Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojalevy, volta, 2-rivinen
| Pituus (mm) | 31 |
| Leveys (mm) | 279 |
| Korkeus (mm) | 443 |
| Korkeus | 443 mm |
| Leveys | 279 mm |
| Syvyys | 31 mm |
| Rivien lukumäärä | 2 |
| Sarana | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.348 |
| Pakkauskoko 2 | 50 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 470 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 3 | 50 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 480 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 17 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 160 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 91 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.929 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.28751 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
