Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojalevy, volta, 4-rivinen
| Pituus (mm) | 31 |
| Leveys (mm) | 279 |
| Korkeus (mm) | 693 |
| Korkeus | 693 mm |
| Leveys | 279 mm |
| Syvyys | 31 mm |
| Rivien lukumäärä | 4 |
| Sarana | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 710 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.506 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 645 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.52 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 80 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1095 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.27 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.1231 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
