Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 1-osainen d=45mm s=22mm, harmaa
| Pituus (mm) | 22 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Asennustapa | onteloseinä |
| Muoto | pyöreä |
| Rakennetyyppi | muu |
| Malli / Tyyppi | yksittäinen |
| Varusteena | ei ole |
| Halkaisija | 45 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Sisäsyvyys | 22 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 1 |
| Kiinnitystapa | ruuvi |
| Ruuveilla | ei |
| Sopii putken halkaisijalle | muu |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Sinetöitävissä | ei |
| Suurin poikkipinta-ala | 2.5 mm² |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Nysä | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 200 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.6 |
| Pakkauskoko 2 | 200 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 198 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 306 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 234 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.0813 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.09689 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |