Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 1-osainen d=45mm s=35.5mm, harmaa
| Pituus (mm) | 35.5 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Asennustapa | onteloseinä |
| Muoto | pyöreä |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Malli / Tyyppi | yksittäinen |
| Pyörivä rengas | ei |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Varusteena | ei ole |
| Halkaisija | 45 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Syvyys | 35.5 mm |
| Syvyys | 35.5 mm |
| Sisäsyvyys | 35.5 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 1 |
| Kiinnitystapa | ruuvi |
| Ruuveilla | ei |
| Sopii putken halkaisijalle | muu |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Kannen muoto | ei ole |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Suojauksella | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Suurin poikkipinta-ala | 2.5 mm² |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Nysä | muu |
| Erityiskäyttö | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 200 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.8 |
| Pakkauskoko 2 | 200 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.33 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |