Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 1-osainen d=45mm s=35.5mm vedonpoistimella, harmaa
| Pituus (mm) | 35.5 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Pyörivä rengas | ei |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Leveys | 45 mm |
| Syvyys | 35.5 mm |
| Syvyys | 35.5 mm |
| Sisäsyvyys | 35.5 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 1 |
| Ruuveilla | ei |
| Putken lukitus | ei |
| Lukitusmahdollisuus | ei |
| Läpivienti takana | kyllä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 200 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.105 |
| Pakkauskoko 3 | 200 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 8000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1400 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 107.2 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |