Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 2-osainen d=48mm s=45.5mm pysty, harmaa
| Pituus (mm) | 45.5 |
| Leveys (mm) | 48 |
| Korkeus (mm) | 109 |
| Asennustapa | onteloseinä |
| Muoto | suorakulmainen |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Varusteena | ei ole |
| Pituus | 109 mm |
| Leveys | 48 mm |
| Syvyys | 46 mm |
| Syvyys | 46 mm |
| Sisäsyvyys | 46 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 2 |
| Kiinnitystapa | ruuvi |
| Ruuveilla | ei |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 12 mm |
| Putken lukitus | ei |
| Läpivienti takana | kyllä |
| Läpivientien lukumäärä | 4 |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | harmaa |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Suojauksella | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Suurin poikkipinta-ala | 2.5 mm² |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 100 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.6 |
| Pakkauskoko 2 | 100 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.73 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.207 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.28469 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
