Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P1 Kotelo P1 k. K2-07 – K3-40 IP65 P1
| Korkeus (mm) | 192 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Leveys | 89 mm |
| Korkeus | 191 mm |
| Syvyys | 101 mm |
| Läpinäkyvä kansi/suoja | ei |
| Soveltuu hätä/seis-käyttöön | ei |
| Malli / Tyyppi | pinta-asenteinen |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 122 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 191 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.35 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |