Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kuormankytkin 3-napainen 1600A erotuksen näytöllä pohjakiinnitys
| Paino (netto) | 12.2 |
| ETIM-luokka | EC000216 Kuormanerotin |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 415 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 380 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 415 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 1600 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-23, 400 V | 1000 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 1600 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 50 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 562 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 1053 kW |
| Ehdollinen nimellisoikosulkuvirta Iq | 100 kA |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Lukittavissa | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP00 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 15.2 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 12.8 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 136.955 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2115.06695 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
