Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kuormankytkin h1000 3-napainen 800A
| Paino (netto) | 8.5 |
| ETIM-luokka | EC000216 Kuormanerotin |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 220 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 800 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 800 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 10 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 360 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 526 kW |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Moottoriohjain valittavissa | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | kyllä |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Ohjauselementin tyyppi | vipu |
| Lukittavissa | kyllä |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | kaapelikiinnike |
| Esiasennettu kaapelointi | ei |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP40 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 435 mm |
| Syvyys | 145 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 435 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 8.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 535 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.573 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 25 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 262.325 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |