Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kuormankytkin h1000 4-napainen 1000A
| Pituus (mm) | 433 |
| Leveys (mm) | 280 |
| Korkeus (mm) | 145 |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 220 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 1000 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 1000 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 10 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 450 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 658 kW |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Moottoriohjain valittavissa | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | kyllä |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Lukittavissa | kyllä |
| Esiasennettu kaapelointi | ei |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP40 |
| Leveys | 280 mm |
| Korkeus | 435 mm |
| Syvyys | 145 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 435 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 16 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 537 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 384 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 206 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 16.236 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 185.36 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |