Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kynnyslista alumiini/PVC AKA 18x75mm, anodisoitu
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 73 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kanavien lukumäärä | 3 |
| Materiaali | muu |
| Väri | muu |
| Itsestään liimautuva | ei |
| Tiivistyshuulle | ei |
| Liukastumista ehkäisevä pinta | ei |
| Halogeeniton | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.681 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 5.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 544 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1320 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 551.06 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.34 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.546724 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |