Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kytkentälähtöyksikkö 6-kanavainen, 16A C-kuorma, virranmittauksella, KNX
| Pituus (mm) | 106 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 6 |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Enimmäiskytkentäteho | 9775 W |
| Max. kytkentäteho LED | 414 W |
| Lähtöteho | 2300 W |
| Soveltuu C-kuormalle | kyllä |
| Kytkettävien kontaktien enimmäismäärä | 6 |
| Enimmäiskytkentävirta | 16 A |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Mitoituskäyttöjännite | 230 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 230 V |
| Kytkettävissä eri vaiheisiin | kyllä |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Modulaarisesti laajennettavissa | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.32 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 119 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.402 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 371 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.931 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1126 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 261.344 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekuvaus | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 8.38 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 13.7604 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
