Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kytkentäriviliitin L Al- ja Cu-johtimille, 35mm²-240mm², väri harmaa
| Pituus (mm) | 106 |
| Leveys (mm) | 37 |
| Korkeus (mm) | 65 |
| Mitoitusvirta In | 380 A |
| Leveys | 37 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Syvyys | 106 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 106 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 37 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.233 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 217 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.68 |
| Pakkauskoko 3 | 9 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 275 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1250 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 646.918 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
