Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kytkin 0-1 2-napainen 25A 230VAC LED-merkkivalolla napojen 1 ja 4 välillä
| Paino (netto) | 0.075 |
| ETIM-luokka | EC001545 Pääkytkin |
| Kytkentätoiminto | pois-kytkin tarkastusvalolla |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Sallittu minimijännite | 230 V |
| Mitoitettu kytkentäkuorma | 0.529 kA |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 0.375 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Merkinantolampulla | kyllä |
| Merkkiväri | muu |
| Lampun kanta | muu |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 68 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 108 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 3 | 108 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2592 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 243.32 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.732 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 9.2274 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
