Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kytkin 1/16A/250V ruuviliit., Integro Flow/Pure, kromi galvanoitu
| Pituus (mm) | 25.2 |
| Leveys (mm) | 55.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Kytkentätapa | 1-napainen pois-kytkin (off) |
| Käyttötapa | keinuvipu/painike |
| Kokoonpano | peruselementti kokopeitelevyllä |
| Painikekytkin | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Asennustapa | sisäänrakennettu asennus |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | muu |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | kromi |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP44 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Kytkentävirta loistelampuille | 16 AX |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 55.5 mm |
| Laitteen korkeus | 55.5 mm |
| Laitteen syvyys | 25.2 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.35 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.345 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.865 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.33 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.44422 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
