Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kytkin 80A 2 sulkeutuvaa kosketinta 400V AC 2 moduulia
| Leveys (mm) | 35 |
| Kytkentätoiminto | pois-kytkin |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisvirta | 80 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Sallittu minimijännite | 400 V |
| Mitoitettu kytkentäkuorma | 1.354 kA |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 0.96 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Merkinantolampulla | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 68 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Merkintä/ilmaisu | muu |
| Pakkoerotus (DIN VDE 0113) | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.191 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.172 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 10.63 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 278.12 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.924 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 41.124922 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
