Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
U3/74 74 Lämpörele K3-50A -K3-74A asettelualue 60-74A manual ja automaattinen kuittaus U3/7474
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 69 |
| Korkeus (mm) | 77 |
| Säädettävä virta-alue | 60 A |
| Säädettävä virta-alue | 74 A |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 690 V |
| Asennustapa | suora kiinnitys |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Lisäkytkimien lukumäärä (avautuva kosketin) | 1 |
| Lisäkytkimien lukumäärä (sulkeutuva kosketin) | 1 |
| Käynnistysluokka | muu |
| Nollaustoiminnon tulo | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 69 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.4 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |