Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
U85 90 Lämpörele K3-90 K3-115 K85 ja K110 asettelualue 60-90A manuaalinen kuittaus U8590
| Pituus (mm) | 95 |
| Leveys (mm) | 107 |
| Korkeus (mm) | 77 |
| Säädettävä virta-alue | 60 A |
| Säädettävä virta-alue | 90 A |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 690 V |
| Asennustapa | suora kiinnitys |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Lisäkytkimien lukumäärä (avautuva kosketin) | 1 |
| Lisäkytkimien lukumäärä (sulkeutuva kosketin) | 1 |
| Käynnistysluokka | muu |
| Nollaustoiminnon tulo | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 111 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 107 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.9 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |