Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
U12/16E 4 K3 Lämpörele K(G)3-10 – K(G)3-22 asettelualue 2.7-4A manuaalinen kuittaus U12/16E4K3
| Pituus (mm) | 53 |
| Leveys (mm) | 48 |
| Korkeus (mm) | 78 |
| Säädettävä virta-alue | 2.7 A |
| Säädettävä virta-alue | 4 A |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 690 V |
| Asennustapa | suora kiinnitys |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Lisäkytkimien lukumäärä (avautuva kosketin) | 1 |
| Lisäkytkimien lukumäärä (sulkeutuva kosketin) | 1 |
| Käynnistysluokka | muu |
| Nollaustoiminnon tulo | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |