Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
U12/16E 2,7 K1 Lämpörele U12/16E 2.7 K1 K1-sarjalle asettelualue 1,8-2,7 A manuaalinen kuittaus U12/16E2.7K1
| Pituus (mm) | 45 |
| Leveys (mm) | 49 |
| Korkeus (mm) | 77 |
| Säädettävä virta-alue | 1.8 A |
| Säädettävä virta-alue | 2.7 A |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 690 V |
| Asennustapa | suora kiinnitys |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Lisäkytkimien lukumäärä (avautuva kosketin) | 1 |
| Lisäkytkimien lukumäärä (sulkeutuva kosketin) | 1 |
| Käynnistysluokka | muu |
| Nollaustoiminnon tulo | ei |
| Automaattinen nollaus | ei |
| Nollaus painikkeella | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |