Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Langaton välipistorasia 16A, quicklink
| Paino (netto) | 0.18 |
| ETIM-luokka | EC001097 Kytkintoimilaite väyläjärjestelmään |
| Väyläjärjestelmä KNX | ei |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | kyllä |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | kyllä |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | kyllä |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Enimmäiskytkentäteho | 3680 W |
| Lähtöteho | 3680 W |
| Soveltuu C-kuormalle | kyllä |
| Kytkettävien kontaktien enimmäismäärä | 1 |
| Enimmäiskytkentävirta | 16 A |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Mitoituskäyttöjännite | 195 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 253 V |
| Kytkettävissä eri vaiheisiin | ei |
| Sisältää väyläliitynnän | ei |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Modulaarisesti laajennettavissa | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.18 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 79 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.205 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.36 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1126 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 153.64 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.97 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 29.02059 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
