Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Läsnäolo-/liiketunnistin DALI2 360° uppoasennus tunnistuskeila Ø20m IP41
| Halkaisija (Ø) (mm) | 85 |
| Pituus (mm) | 85 |
| Leveys (mm) | 85 |
| Korkeus (mm) | 75.9 |
| Anturin tyyppi | passiivinen infrapuna |
| DALI-liitännällä | kyllä |
| Vakiovalosäätö | ei |
| HVAC-ohjaus | ei |
| Pakotettu päällekykentä | ei |
| Pakotettu poiskytkentä | ei |
| Eläintunnistus | ei |
| Aliryömintäsuojaus | ei |
| Ketjutettava | kyllä |
| Valvonta-alue | 360 ° |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 2.5 m |
| Porraskäytävän valvonta | ei |
| Vaiheenvalintakytkin | ei |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 10 m |
| Maksimi läsnäoloalue | 78 m² |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 5 m |
| Soveltuu langattomaksi lähettimeksi | ei |
| Kaukokäyttö | kyllä |
| Kauko-ohjaus | kyllä |
| Vastearvon herkkyyden säätö | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | kyllä |
| Merkintantoyksiköllä | ei |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | kyllä |
| Himmennystoiminto valonsäädinrungolla | ei |
| Kattoasennus | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Vähimmäispäälläoloaika | 2 s |
| Enimmäistyösykli | 60 min |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Valaistustason raja-arvo | 5 lx |
| Valaistustason raja-arvo | 2000 lx |
| Soveltuu C-kuormalle | ei |
| Lämpötila | -5 °C |
| Lämpötila | 45 °C |
| Tunnistussektoreiden määrä | 1 |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Korkeus | 103.3 mm |
| Syvyys | 80 mm |
| Halkaisija | 85 mm |
| Upotussyvyys | 82 mm |
| Upotushalkaisija | 68 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.825 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 138.8 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.4 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 39.0579 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |