Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Läsnäolo-/liiketunnistin KNX suuralue 4-kanavainen 360° uppoasennus Ø20m, IP41
| Pituus (mm) | 85 |
| Leveys (mm) | 85 |
| Korkeus (mm) | 75.9 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Malli / Tyyppi | läsnäolotunnistin |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Sisältää väyläliitynnän | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Toiminnon valintakytkin | ei |
| Eläintunnistus | ei |
| Porraskäytävän valvonta | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | kyllä |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | kyllä |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| DALI-2 sertifioitu | ei |
| Akustisella anturilla | ei |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 2.5 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 10 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 5 m |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Kanavien lukumäärä | 5 |
| Vähimmäispäälläoloaika | 5 s |
| Enimmäistyösykli | 8 min |
| Leveys | 85 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Liitäntäkaapelilla | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.18 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.18 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.62 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 109.88 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tuotekuvaus | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 11.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 18.5774 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |