Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiakanava pintavaluun upotettava 2-osainen teräs UK 340x28mm
| Leveys (mm) | 340 |
| Korkeus (mm) | 28 |
| Leveys | 340 mm |
| Korkeus | 28 mm |
| Osastojen lukumäärä | 2 |
| Pituus | 2000 mm |
| Yläosa irrotettavissa | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 7.103 |
| Pakkauskoko 2 | 2 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.206 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 70 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 675 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 497.21 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 42.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 53.1 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |