Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiarasiakansi E09 200x253mm pinnoitesyvennys 12mm polyamidi raudanharmaa
| Pituus (mm) | 219 |
| Leveys (mm) | 272 |
| Kannen muoto | suorakulmainen |
| Läpivientien lukumäärä | 1 |
| Laitekoteloiden määrä | 3 |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 9 |
| Kaapeliaukko kannessa | kyllä |
| Lukittava kansi | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Pintamateriaali | muovi |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Mattoaukolla | kyllä |
| Lattiapäällysteen syvyys | 12 mm |
| Suojakehys lattiapäällysteelle | kyllä |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7011 |
| Soveltuu sisäkäyttöön | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu lattiakanavaan | kyllä |
| Soveltuu ontolle lattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu kaksoislattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu betonirakenteeseen | kyllä |
| Soveltuu tietokonesalin lattiaan | kyllä |
| Soveltuu vesipuhdistettavaan tilaan | ei |
| Leveys (ulkomitta) | 272 millimetri |
| Upotuspituus | 200 mm |
| Upotusleveys | 253 mm |
| Minimi asennussyvyys | 84 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 275 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.648 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 270 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.648 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.665 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 156 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1550 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 284.935 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 12.144 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 12.588136 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |