Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiarasiakansi IP66 R2 pyöreä 242mm alu-putki 3mm syv. valurasialle alumiini
| Pituus (mm) | 253 |
| Leveys (mm) | 253 |
| Läpivientien lukumäärä | 3 |
| Laitekoteloiden määrä | 2 |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 6 |
| Kaapeliaukko kannessa | kyllä |
| Lukittava kansi | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | alumiini |
| Kotelon pintakäsittely | muu |
| Pintamateriaali | alumiini |
| Kannen suojakäsittely | muu |
| Kannen pintakäsittely | muu |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Mattoaukolla | kyllä |
| Lattiapäällysteen syvyys | 3 mm |
| Suojakehys lattiapäällysteelle | kyllä |
| Väri | muu |
| Soveltuu sisäkäyttöön | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu lattiakanavaan | ei |
| Soveltuu ontolle lattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu kaksoislattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu betonirakenteeseen | kyllä |
| Soveltuu tietokonesalin lattiaan | kyllä |
| Soveltuu vesipuhdistettavaan tilaan | kyllä |
| Ulkohalkaisija | 253 mm |
| Upotushalkaisija | 242 mm |
| Minimi asennussyvyys | 90 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.757 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 294 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 263 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.757 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 54 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 94.878 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 8.1576 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 8.69628 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |