Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiarasiakasetti ruostumaton teräs kork.sääd. R06 putkella syvennys 15 mm
| Halkaisija (Ø) (mm) | 214 |
| Pituus (mm) | 214 |
| Leveys (mm) | 214 |
| Korkeus (mm) | 77 |
| Nimellismitta | 214 mm |
| Kasetin korkeus | 95 mm |
| Minimi asennussyvyys | 95 mm |
| Vaaituskorkeus | 95 mm |
| Vaaituskorkeus | 282 mm |
| Lattiapäällysteen syvyys | 15 mm |
| Lattian kunnossapito | märkä |
| Malli / Tyyppi | pyöreä |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Riviliittimien lukumäärä | 1 |
| Kaapelijohtoulostulon tyyppi | putki |
| Lattiarasian väri | harmaa |
| Asennusvarusteiden asennuspaketti | kyllä |
| Upotuspituus | 215 mm |
| Upotusleveys | 215 mm |
| Upotushalkaisija | 215 mm |
| Asennettavien laitteiden/kojeiden lukumäärä | 6 |
| Laitekoteloiden määrä | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.79 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.79 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 64 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 137.56 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 12.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 14.768 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |