Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiarasiapakkaus LARA2 kansi ruostumaton teräs Q02 syvennys 15mm tyhjä
| Pituus (mm) | 147 |
| Leveys (mm) | 144 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Kannen muoto | muu |
| Läpivientien lukumäärä | 8 |
| Laitekoteloiden määrä | 2 |
| Kaapeliaukko kannessa | kyllä |
| Lukittava kansi | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelon pintakäsittely | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | ruostumaton teräs |
| Kannen suojakäsittely | muu |
| Kannen pintakäsittely | harjattu |
| Kannen kuorma | 3 kN |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Mattoaukolla | kyllä |
| Lattiapäällysteen syvyys | 15 mm |
| Suojakehys lattiapäällysteelle | ei |
| Väri | ruostumaton teräs |
| Soveltuu sisäkäyttöön | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu lattiakanavaan | kyllä |
| Soveltuu ontolle lattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu kaksoislattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu betonirakenteeseen | kyllä |
| Soveltuu tietokonesalin lattiaan | kyllä |
| Soveltuu vesipuhdistettavaan tilaan | ei |
| Leveys (ulkomitta) | 140 millimetri |
| Pituus (ulkomitta) | 140 millimetri |
| Upotuspituus | 144 mm |
| Upotusleveys | 144 mm |
| Minimi asennussyvyys | 100 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.4 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 192 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 291.8 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 10.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 12.681 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |