Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-lamppu E10 punainen
| Halkaisija (Ø) (mm) | 10 |
| Pituus (mm) | 31 |
| Leveys (mm) | 10 |
| Korkeus (mm) | 10 |
| Sisältää lampun | kyllä |
| Lampun väri | punainen |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.004 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.016 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 152 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
