Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-lamppu E10 sininen
| Pituus (mm) | 29 |
| Leveys (mm) | 9.7 |
| Korkeus (mm) | 9.7 |
| Sisältää lampun | kyllä |
| Lampun väri | sininen |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.004 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 9.7 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 9.7 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 29 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.016 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 7200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 47 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
