Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-lamppu E14 vihreä
| Pituus (mm) | 14 |
| Leveys (mm) | 30 |
| Korkeus (mm) | 14 |
| Käyttökohde | kytkin / painike |
| Valonlähteen tyyppi | LED |
| Sisältää lampun | kyllä |
| Lampun väri | vihreä |
| Lampunpidin | muu |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.17 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 14 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 14 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.006 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 78 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.05597 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.125 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 320 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 27 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
