Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-merkkivalo gallery 0,5mA 230V valkoinen, vipukytkimelle/-painikkeelle
| Pituus (mm) | 17.6 |
| Leveys (mm) | 17.1 |
| Korkeus (mm) | 17.1 |
| Lampun väri | valkoinen |
| Lampunpidin | pistoliitin |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.001 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 17 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 17 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.006 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.025 |
| Pakkauskoko 3 | 315 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.875 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10080 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 83 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
