Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-merkkivalo vihreä 12 – 48V AC/DC 1 moduuli
| Pituus (mm) | 61.2 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Merkkiväri | vihreä |
| Lampun kanta | muu |
| Lampun enimmäisteho | 0.33 W |
| Nimellisjännite | 48 V |
| Jännitetyyppi | AC/DC |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 62 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.051 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 228 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.598 |
| Pakkauskoko 3 | 144 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.61 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1126 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 205.64 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |