Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Levyseinäankkuripakkaus, golf, uppoasennuskotelon levyseinäkiinnitykseen
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 180 |
| Korkeus (mm) | 25 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | kiinnitysosat/-sarjat |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 17.5 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.045 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.516 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.057 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1360 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 98.48 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.414 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.50031 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
