Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liiketunnistin KNX käytävä 4-kanavainen 360° pinta-asennus 5x30m, IP41
| Halkaisija (Ø) (mm) | 105 |
| Pituus (mm) | 105 |
| Leveys (mm) | 105 |
| Korkeus (mm) | 61.3 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Malli / Tyyppi | liiketunnistin |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Sisältää väyläliitynnän | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Toiminnon valintakytkin | ei |
| Eläintunnistus | ei |
| Porraskäytävän valvonta | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | kyllä |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | kyllä |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| DALI-2 sertifioitu | ei |
| Akustisella anturilla | ei |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 3 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 15 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 14 m |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 360 ° |
| Kanavien lukumäärä | 5 |
| Vähimmäispäälläoloaika | 5 s |
| Enimmäistyösykli | 8 min |
| Leveys | 105 mm |
| Korkeus | 61.3 mm |
| Liitäntäkaapelilla | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.24 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.24 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.88 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 92.12 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekuvaus | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 13.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 22.3053 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |