Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liiketunnistinrunko KNX lisätoiminnoilla S.1, asennuskorkeus 2.2m
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Aliryömintäsuojaus | ei |
| Toiminnon valintakytkin | kyllä |
| Eläintunnistus | ei |
| Porraskäytävän valvonta | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | kyllä |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | ei |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 2.2 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 6 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 8 m |
| Pystysuuntainen havainnointikulma | 7 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 90 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 180 ° |
| Kanavien lukumäärä | 3 |
| Vähimmäispäälläoloaika | 10 s |
| Enimmäistyösykli | 30 min |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 405 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 335 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.605 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
