Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liitäntäkaapeli Wago 3×1.5mm2 kulmatulpalla, pituus 3m
| Pituus (mm) | 3000 |
| Leveys (mm) | 40 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kaapelin viimeistely | laitekaapeli |
| Pään 1 tyyppi | naarasliitin |
| Pään 2 tyyppi | verkkopistoke |
| Kokonaispituus | 3000 mm |
| Mekaaninen koodaus | kyllä |
| Kaapelin halkaisija | 11 mm |
| Kaapelin halkaisija | 11 mm |
| Johtimen nimellispoikkipinta-ala | 1.5 mm² |
| Eristeen jatkuvan lämpötilan lämmönkesto | 105 °C |
| Kaapelin jatkuvan lämpötilan lämmönkesto | 70 °C |
| Halogeeniton | ei |
| Palokuorma | 1.929722 kWh |
| Kontaktin pintakäsittely | muu |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Jatkuvuusvastus | 1 mOhm |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 3000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.398 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 270 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.98 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 580 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.63 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 128.56 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
