Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liitinmoduuli QuickConnect PE 6-osainen keltavihreä
| Pituus (mm) | 34 |
| Leveys (mm) | 30 |
| Korkeus (mm) | 33 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Kytkentätapa | ruuvi-/jousipuristinliitäntä |
| Asennustapa | kiinnitys napsauttamalla |
| Tulojen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjen lukumäärä | 5 |
| Soveltuu yksisäikeiselle johtimelle | kyllä |
| Soveltuu monisäikeiselle johtimelle | kyllä |
| Johtimen poikkipinta-ala, tulo | 25 mm² |
| Johtimen poikkipinta-ala, lähtö | 1.5 mm² |
| Johtimen poikkipinta-ala, lähtö | 4 mm² |
| Kosketussuojattu | kyllä |
| Korkeus | 33 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Syvyys | 34 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 34 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 33 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.064 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.035 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.02 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 8000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 91.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.201 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.26179 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
