Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Linssipakkaus 10 kpl avain-symbolilla läpinäkyvä kytkimille ja painikkeille
| Pituus (mm) | 5 |
| Leveys (mm) | 10 |
| Korkeus (mm) | 11 |
| Linssin muoto | suorakulmainen |
| Rakennetyyppi | litteä |
| Merkinnällä | kyllä |
| Upotushalkaisija | 14 mm |
| Leveys | 11 mm |
| Korkeus | 10 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 55 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.3902 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 69.4864 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
