Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Listakojerasia 45×45 -kalusteille kanavalle SL 20x80mm, alumiini, pinnoitettu
| Paino (netto) | 0.25 |
| ETIM-luokka | EC000079 Jalkalistakanavan kojerasia |
| Jalkalistakanavan korkeus | 80 mm |
| Jalkalistakanavan syvyys | 20 mm |
| Laiteyksiköiden määrä | 1 |
| Varusteena | ei ole |
| Asennusyksikön kiinnitystapa | vakio |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Materiaali | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | alumiini |
| Koristelu | muu |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | 5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 128 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 48 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.25 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.2 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.96 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 352 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1045 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 109.48 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |