Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Listakojerasia vakiokalusteille kanavalle SL 20x55mm alumiini, pinnoitettu
| Pituus (mm) | 48 |
| Leveys (mm) | 105 |
| Korkeus (mm) | 125 |
| Jalkalistakanavan korkeus | 55 mm |
| Jalkalistakanavan syvyys | 20 mm |
| Laiteyksiköiden määrä | 1 |
| Asennusyksikön kiinnitystapa | vakio |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Käyttölämpötila | 5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.72 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 352 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1045 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 88.36 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |