Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Listakojerasian kansi sivujen peilipinnoilla SL 20x80mm liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 48 |
| Leveys (mm) | 130 |
| Korkeus (mm) | 130 |
| Jalkalistakanavan korkeus | 80 mm |
| Jalkalistakanavan syvyys | 20 mm |
| Laiteyksiköiden määrä | 1 |
| Varusteena | ei ole |
| Asennusyksikön kiinnitystapa | vakio |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Koristelu | ei ole |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | 5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.094 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.094 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 570 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.2749 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 300 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 63.247 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |