Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mekaaninen kellokytkin 1-kanainen vuorokausiohjelmoitava varak., koko 1 moduulia
| Pituus (mm) | 66 |
| Leveys (mm) | 18 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Varakäyntiaika tunneissa | 100 |
| Tarkkuus per päivä | 3 s |
| 60 min. ohjelma | kyllä |
| 24 h ohjelma | kyllä |
| Viikko-ohjelma | ei |
| Vuosi-ohjelma | ei |
| Verkkosynkronointi | ei |
| Kosketintyyppi | sulkeutuva kosketin |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 15 min |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | ei |
| Käsikäyttöinen | kyllä |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Leveys | 17.5 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto