Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mekaaninen päiväkellokytkin, ilman varakäyntiä 1 sulkeutuva kosketin 16A, 1 mod.
| Pituus (mm) | 65.5 |
| Leveys (mm) | 17.9 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Tarkkuus per päivä | 1 s |
| 60 min. ohjelma | ei |
| 24 h ohjelma | kyllä |
| Viikko-ohjelma | ei |
| Vuosi-ohjelma | ei |
| Verkkosynkronointi | ei |
| Kideohjattu | kyllä |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 15 min |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 2 | 15 min |
| Ohjelman levyjako 1 | 5 min |
| Ohjelman levyjako 2 | 5 min |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | ei |
| Käsikäyttöinen | ei |
| Kytkennän esivalinta | ei |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Max. kytkentäteho LED | 300 W |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Leveys | 18 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.085 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.701 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 15.343 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |