Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mekaaninen viikkokellokytkin, varakäynnillä 1 vaihtokosketin 16A, 3 moduulia
| Pituus (mm) | 65.6 |
| Leveys (mm) | 53.6 |
| Korkeus (mm) | 90.4 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Varakäyntiaika tunneissa | 120 |
| Varakäyntiaika vuosissa | 0.014 |
| Tarkkuus per päivä | 1 s |
| 60 min. ohjelma | ei |
| 24 h ohjelma | ei |
| Viikko-ohjelma | kyllä |
| Vuosi-ohjelma | ei |
| Verkkosynkronointi | ei |
| Kideohjattu | kyllä |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 120 min |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 2 | 120 min |
| Ohjelman levyjako 1 | 120 min |
| Ohjelman levyjako 2 | 120 min |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | ei |
| Käsikäyttöinen | kyllä |
| Kytkennän esivalinta | ei |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Max. kytkentäteho LED | 180 W |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Leveys | 54 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.145 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.145 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.245 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 196.88 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.875 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 18.0053 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |