Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Merkintäliuskapakkaus, golf, pituus 450mm, 5kpl
| Pituus (mm) | 450 |
| Leveys (mm) | 260 |
| Korkeus (mm) | 15 |
| Malli / Tyyppi | merkintänauha/-kyltti |
| Leveys | 450 mm |
| Korkeus | 31 mm |
| Syvyys | 0.2 mm |
| Asennustapa | kentässä |
| Materiaali | muovi |
| Väri | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 450 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.02 |
| Pakkauskoko 2 | 15 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 455 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 3 | 15 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 470 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.35 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1035 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 117 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.554 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.9233 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
