Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Merkintäliuskatarkki, universN, pakkaus = 5 arkkia (60 liuskaa)
| Paino (netto) | 0.083 |
| ETIM-luokka | EC002625 Kiinnitystarvike (kotelo/kaappi) |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 215 mm |
| Korkeus | 252 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.085 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.084 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 500 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.214 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.29246 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
