Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
B4-G130 Merkkivalo hehku B4-G130 110/120V lampun kanta BA9s 1,5/1,8W B4-G130
| Korkeus (mm) | 23 |
| Lamppujännite | 110 V |
| Lamppujännite | 120 V |
| Kanta | BA9s |
| Tekniikka | LED |
| Lampun muoto | päärynänmuotoinen |
| Halogeeni | ei |
| Krypton | ei |
| Xenon | ei |
| Soveltuu osoittimelle | ei |
| Nimellisvirta | 17 mA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 50 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
